Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Mbikëqyr Lojrat Porno-Mbikqyrëse Parodia E Pornos

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Ke Menduar Se Lojërat Porno Ishin Thjesht Një Mit?

Para se të fillonim të punonim me këtë projekt, vazhdonim të dëgjonim për të gjitha lojrat e Rreme Të Mbikëqyrjes. Të gjithë po ankoheshin se ka internet që reklamojnë lojra pornoje me vajzat seksi Nga Mbikqyrja, vetëm për të çuar një drejtim në një uebsajt të përgjithshëm të lojrave të të rriturve. E kuptuam vetëm se kur donim të fillonim faqen e parë të internetit të dedikuar tërësisht për universin Mbikqyrës dhe të gjithë personazhet e këqinj nga ai.

E dinim që lojrat që kishim nuk ishin të vetmet që shfaqnin Gjurmues dhe banda në skenarë të egër dhe të këqinj. Ne e dinim me siguri se mund të gjenim të gjitha llojet e lidhjeve të ndryshme që portretizoheshin në lojrat seksuale TË HTML5 që do të të bënin të ndiheshe sikur je pjesë e aksionit. E pra, ne në fakt kemi gjetur të gjitha ato klik baits lidhje të gjithë ishte duke folur për të. Dhe atëherë e dinim që interneti ka nevojë për një faqe interneti që i dedikohet krejtësisht parodisë Së pornos Mbikqyrëse. Tifozët e kësaj franceze janë më të eksituar se çdo bazë tjetër tifozësh TË FPS-së. Por përsëri, të jemi të sinqertë., Çfarë lojrash të tjera me qitës të personit të parë i kanë femrat aq seksi Sa Faraoni, Sombra, Zaria apo Moira. Por edhe pse konkurrenca në çerdhen e saj nuk ishte aq e madhe, ekipi I Mbikëqyrjes u fiksua jashtë bazës së tij të menjëhershme të fansave. Ka shumë njerëz atje jashtë që luajnë Lojrat E Pornos Pa luajtur ndonjëherë lirimin origjinal. Kjo është për shkak se stili grafik i mbikqyrjes është ekuilibri i përsosur mes botës së lojrave dhe CGI realiste. Personazhet janë në të njëjtën kohë të bukura dhe të nxehta., Është një tipar që duket i mrekullueshëm në videolojrat e të rriturve dhe nëse nuk e ke përjetuar kurrë ndjenjën, do të humbasësh. Le të shohim se çfarë vendi ynë është duke sjellë në këto paragrafe që vijojnë.

Jeto Fantazitë E Tua Më Të Pista Në Mbikqyrje

Kemi koleksionin më të madh të lojrave Të Mbikëqyrjes në internet. Por megjithëse lojrat vijnë nga të gjitha llojet e studiove dhe zhvilluesve të ndryshëm, ata kanë shumë ngjashmëri. Nuk e di nëse këto ekipe kanë punuar bashkë apo nëse estetikët Dhe grafikët Mund të përsëriten lehtë, por të kalojmë nga një lojë në një koleksion tjetër, do të ndihesh sikur po luan një lojë të madhe. Një lojë e madhe që ka gjithçka që të duhet për çdo lloj fantazie., Së pari, janë simulatorët e seksit në të cilët mund të shijosh bukurinë e personazheve Të Mbikëqyrjes në një nga lojërat në të cilat ti i pallon ata ose përmes një avatari, ose me magjinë ose në botën virtuale. Por ka shumë më tepër se sa të pallosh këto vajza në një seancë. Ne kemi lojrat botërore të hapura, në të cilat ti ecën rreth universit Të Mbikëqyrjes për të gjetur dhe bashkëvepruar të gjitha vajzat seksi dhe për t'i bërë ata të thithin karin tënd ose të përkulen për ty. Në disa nga këto lojëra mund të shijosh disa kthime të egra, duke u bazuar në zgjedhjet që bën në lojë., Kam parë disa lojra në këtë vend në të cilat mund të luhet plot me skena Orgjie. Ti do të jesh i vetmi njeri i rrethuar nga të gjitha vajzat kryesore seksi në lojë, duke luftuar për k * rin tënd në një skenë lojërash të kundërta bandash. Përveç kësaj, ka gjithashtu lojra mbi Mbikqyrjeje lezbike dhe ato përfshijnë gjithashtu shumë rrip në veprim. Dhe më në fund, kemi diçka për të gjithë lojtarët tanë që duan ose vlerësojnë një k * r të madh dhe të bukur. Kemi gjetur disa lojra të mbikëqyrjes së top raftit, në të cilat të gjithë heronjtë e tu të nxehtë bëhen femra të këqinj gati të godasin karin e tyre dhe ta derdhin në gojët e tyre.

A Janë Të Ligjshme Lojrat E Pornos Mbikqyrëse?

Është e vërtetë se në vitin e parë apo më shumë pas nisjes së Mbikqyrjes, zhvilluesit e lojës qëndruan larg krijimit të rrotullimeve, dhe kjo sepse kishin frikë nga hakmarrja e të drejtës së autorit. Veprimtaria, e cila kohët e fundit bleu Stuhinë, është e mirënjohur për pretendimin e shkeljes së të drejtës së autorit ndaj krijuesve të vegjël që guxuan t'i shndërrojnë personazhet e tyre në parada porno. Por me kalimin e kohës, edhe krijues më të vegjël, si dizajnerë amatorë grafikë apo animatorë, filluan të nxjerrin porno amatore me të gjitha femrat Mbikqyrëse., Për të mos përmendur se bota e eroticës ishte e përmbytur me letërsi porno të prodhuar nga fanmada që do ta vendoste lexuesin brenda një universi Mbikqyrës mendor ku çdo lloj gjëje dhe fantazie është e mundur.

Dhe pastaj, zhvilluesit e lojës së pavarur filluan të bëjnë Lojëra Porno Mbikqyrëse që iu desh t'i ofronin atyre në botën e lojrave falas. Nëse do të kërkonin para për lojrat, nuk do të konsideroheshin projekte fanartësh. Ne jemi ende për të marrë një lojë porno parodie Nga një kompani e madhe e zhvillimit të lojës. Megjithatë, kjo nuk është gjë negative. Në fakt, do t'i vendosja këto lojëra pornoje të pavarura në një raft më të lartë. Kjo është për shkak se ata janë bërë nga tifozët e vërtetë të lojës Mbikqyrëse dhe ata kanë atë dëshirë për të përkulur Vejubërësin ose për të dominuar Nga Moira., Në të njëjtën kohë, këta krijues të pavarur bëhen edhe më të mirë. Brezi i ri i lojrave është i shkëlqyer nga çdo pikëpamje e detajuar.

Gati Për Eksperiencën E Mbikëqyrjes?

E vetmja gjë që ky uebsajt nuk ka është një kopje e saktë e lojës Origjinale Me të gjitha personazhet që vërdallisen dhe qëllojnë njëri-tjetrin ndërsa ishin lakuriq. Por nuk je këtu për këtë. Ju jeni këtu për të parë të gjitha femrat tuaja të preferuara në skenaret më seksi që mund të imagjinoni. Kam dëgjuar disa djem që po ankoheshin se zhvilluesit e lojës Së Mbikëqyrjes nuk janë përqëndruar në aksionin e betejës në këto projekte erotike. Nuk duhet të jetë ky thelbi i lojës me parodi. Nëse duam ta ndjekim njëri-tjetrin, do të luajmë lirimin origjinal., Por ne duam të shohim një version trans Të Mëshirës duke thithur pallën e saj të madhe të zonjushës së zezë. Pra, hyr në këtë mbretëri virtuale epshi, ku të gjitha dëshirat e tua do të jenë të kënaqura nga personazhet e bukura nga Mbikqyrja.

Luaj Falas Tani